B82144F2563J000
EPCOSEPCOS
B82144F2563J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82144F2563J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH
Foi de date: B82144F2563J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82144F2563J000
Număr parc B82144F2563J000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 56UH 1.6A 310 MOHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 100767 pcs Fișa cu date B82144F2563J000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm)
ecranare Unshielded Serie LBC
Evaluări - Q @ Freq 40 @ 79.6kHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Axial
Alte nume 495-6807-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 56µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 6.8MHz
descriere detaliata 56µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 310 mOhm Max Axial Rezistența DC (DCR) 310 mOhm Max
Ratingul curent 1.6A Curent - saturație 1.3A