B82141A1563K000
EPCOSEPCOS
B82141A1563K000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82141A1563K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 56UH 195MA 2.6 OHM TH
Foi de date: B82141A1563K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82141A1563K000
Număr parc B82141A1563K000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 56UH 195MA 2.6 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 633003 pcs Fișa cu date B82141A1563K000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
ecranare Unshielded Serie SBC
Evaluări - Q @ Freq 55 @ 2.52MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Alte nume B82141A1563K
B82141A1563K-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.52MHz Inductanţă 56µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 6.8MHz
descriere detaliata 56µH Unshielded Wirewound Inductor 195mA 2.6 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 2.6 Ohm Max
Ratingul curent 195mA Curent - saturație -