B82141A1274J000
EPCOSEPCOS
B82141A1274J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B82141A1274J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 270UH 115MA 7.8 OHM TH
Foi de date: B82141A1274J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B82141A1274J000
Număr parc B82141A1274J000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 270UH 115MA 7.8 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 517492 pcs Fișa cu date B82141A1274J000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
ecranare Unshielded Serie SBC
Evaluări - Q @ Freq 60 @ 796kHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Alte nume B82141A1274J
B82141A1274J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 796kHz Inductanţă 270µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 3.2MHz
descriere detaliata 270µH Unshielded Wirewound Inductor 115mA 7.8 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 7.8 Ohm Max
Ratingul curent 115mA Curent - saturație -