B78417A2286A003
EPCOSEPCOS
B78417A2286A003 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B78417A2286A003
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CURR SENSE XFMR 1:70 SMD
Foi de date: B78417A2286A003.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
320 pcs
640 pcs
1600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B78417A2286A003
Număr parc B78417A2286A003 Producător EPCOS
Descriere CURR SENSE XFMR 1:70 SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28268 pcs Fișa cu date B78417A2286A003.pdf
Greutate 0.006 lb (2.72g) Tip Invasive
Rata raportului - primar: secundar 1:70 Stilul de terminare Gull Wing
Dimensiune / Dimensiune 0.417" L x 0.480" W (10.60mm x 12.20mm) Serie B78417
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Alte nume 495-7237-2
B78417A2286A 3
B78417A2286A 3
Tipul de montare Surface Mount
Inductanţă 3mH Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
Interval de frecvență 50kHz ~ 250kHz Timpul energiei (E.T.) -
descriere detaliata 1:70 Current Sense Transformer 50kHz ~ 250kHz 1.9 mOhm Primary, 2.9 Ohm Secondary 3mH Surface Mount Rezistența DC (DCR) 1.9 mOhm Primary, 2.9 Ohm Secondary