B78108T1103J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B78108T1103J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 230MA 1.7 OHM TH
Foi de date: B78108T1103J000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B78108T1103J000
Număr parc B78108T1103J000 Producător EPCOS
Descriere FIXED IND 10UH 230MA 1.7 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6665 pcs Fișa cu date B78108T1103J000.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
ecranare Unshielded Serie MCC
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Axial
Alte nume B78108T1103J
B78108T1103J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.96MHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 60MHz
descriere detaliata 10µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 1.7 Ohm Max Axial Rezistența DC (DCR) 1.7 Ohm Max
Ratingul curent 230mA Curent - saturație -