B72220S1170K102
EPCOSEPCOS
B72220S1170K102 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B72220S1170K102
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Foi de date: B72220S1170K102.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B72220S1170K102
Număr parc B72220S1170K102 Producător EPCOS
Descriere VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44187 pcs Fișa cu date B72220S1170K102.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 27V Tensiunea varistorului (Min) 24.3V
Tensiunea varistorului (Max) 29.7V Serie -
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Alte nume 495-6467
B72220S1170K102-ND
S20K17AUTO
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 20V
AC Volt maxim 17V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 14J descriere detaliata 27V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 2kA Capacitate @ Frecventa 15600pF @ 1kHz