B72220S0151K101
EPCOSEPCOS
B72220S0151K101 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B72220S0151K101
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului VARISTOR 240V 8KA DISC 20MM
Foi de date: B72220S0151K101.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B72220S0151K101
Număr parc B72220S0151K101 Producător EPCOS
Descriere VARISTOR 240V 8KA DISC 20MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 111041 pcs Fișa cu date B72220S0151K101.pdf
Tensiunea varistorului (tip) 240V Tensiunea varistorului (Min) 216V
Tensiunea varistorului (Max) 264V Serie StandarD
ambalare Bulk Pachet / Caz Disc 20mm
Alte nume 495-1416
B72220S 151K101
B72220S151K101
S20K150
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Voltaj maxim DC 200V
AC Volt maxim 150V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energie 85J descriere detaliata 240V 8kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Curent - Surge 8kA Capacitate @ Frecventa 1550pF @ 1kHz