B65839A0063A038
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B65839A0063A038
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FERRITE CORE EP 63NH T38 2PCS
Foi de date: B65839A0063A038.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B65839A0063A038
Număr parc B65839A0063A038 Producător EPCOS
Descriere FERRITE CORE EP 63NH T38 2PCS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 266014 pcs Fișa cu date B65839A0063A038.pdf
Lăţime 6.50mm Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor EP 7 Serie B65839
Alte nume B65839A 63A 38
B65839A63A38
B65839A63A38-ND
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Secțiunea transversală minimă a axului (Amin) mm² 8.5 Material T38
Lungime 9.40mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Permeabilitatea inițială (μi) 2300 Factorul de inducție (Al) 63nH
Înălţime 3.75mm Decalaj Gapped