B65815E0063A087
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B65815E0063A087
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului FERRITE CORE
Foi de date: B65815E0063A087.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B65815E0063A087
Număr parc B65815E0063A087 Producător EPCOS
Descriere FERRITE CORE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44981 pcs Fișa cu date B65815E0063A087.pdf
Lăţime 16.10mm Toleranţă -
Pachetul dispozitivului furnizor RM 12 Serie -
Alte nume B65815E 63A 87
B65815E63A87
B65815E63A87-ND
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Secțiunea transversală minimă a axului (Amin) mm² 125 Material N87
Lungime 37.60mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Permeabilitatea inițială (μi) 2200 Înălţime 12.30mm