B59721A0130A062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B59721A0130A062
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului THERMISTOR PTC 680 OHM 50% 0805
Foi de date: B59721A0130A062.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B59721A0130A062
Număr parc B59721A0130A062 Producător EPCOS
Descriere THERMISTOR PTC 680 OHM 50% 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 453959 pcs Fișa cu date B59721A0130A062.pdf
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Serie Automotive, AEC-Q200, B59721
Toleranța rezistenței ±50% Rezistența la 25 ° C 680 Ohms
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Alte nume 495-4316-2
B59721A 130A 62
B59721A130A62
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata PTC Thermistor 680 Ohms 0805 (2012 Metric)