B58031I7504M002
EPCOSEPCOS
B58031I7504M002 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B58031I7504M002
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP CER 0.5UF 700V SMD
Foi de date: 1.B58031I7504M002.pdf2.B58031I7504M002.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B58031I7504M002
Număr parc B58031I7504M002 Producător EPCOS
Descriere CAP CER 0.5UF 700V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 8478 pcs Fișa cu date 1.B58031I7504M002.pdf2.B58031I7504M002.pdf
Tensiune - evaluat 700V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.427" L x 0.309" W (10.84mm x 7.85mm) Serie Ceralink™ LP