B43888A9476M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B43888A9476M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Foi de date: B43888A9476M000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43888A9476M000
Număr parc B43888A9476M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69080 pcs Fișa cu date B43888A9476M000.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie B43888 Ripple Current @ High Frequency 810mA @ 100kHz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume B43888A9476M
B43888A9476M-ND
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 8.5 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8.5 Ohm @ 120Hz
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose