B43770A4278M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B43770A4278M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Foi de date: B43770A4278M000.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 920 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
32 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43770A4278M000
Număr parc B43770A4278M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 920 pcs Fișa cu date B43770A4278M000.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.028" Dia (76.90mm)
Serie B43770 Ripple Current @ Low Frequency 16A @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Alte nume B43770A4278M
B43770A4278M-ND
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.248" (31.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 13 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 4.185" (106.30mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 24 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C capacitanță 2700µF