B43514C9108M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B43514C9108M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Foi de date: B43514C9108M000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
132 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43514C9108M000
Număr parc B43514C9108M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2929 pcs Fișa cu date B43514C9108M000.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie B43514 Ripple Current @ Low Frequency 3.8A @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Alte nume B43514C9108M
B43514C9108M-ND
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 110 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 4.016" (102.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 130 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 130 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF