B43512A5228M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B43512A5228M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 2200UF 20% 450V SNAP
Foi de date: B43512A5228M000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
112 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43512A5228M000
Număr parc B43512A5228M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 2200UF 20% 450V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3630 pcs Fișa cu date B43512A5228M000.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.772" Dia (45.00mm)
Serie B43512 Ripple Current @ Low Frequency 8.28A @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Alte nume B43512A5228M Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 85 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 3.819" (97.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 55 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 55 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 2200µF