B43508A5107M060
Prezentarea produsului
Număr parc: B43508A5107M060
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Foi de date: B43508A5107M060.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
640 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43508A5107M060
Număr parc B43508A5107M060 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34937 pcs Fișa cu date B43508A5107M060.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie B43508 Ripple Current @ Low Frequency 670mA @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume B43508A5107M 60
B43508A5107M60
B43508A5107M60-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 1.73 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.23 Ohm @ 100Hz
descriere detaliata 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.23 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF