B43505A9107M002
Prezentarea produsului
Număr parc: B43505A9107M002
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Foi de date: B43505A9107M002.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
130 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43505A9107M002
Număr parc B43505A9107M002 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25811 pcs Fișa cu date B43505A9107M002.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie B43505 Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume B43505A9107M 2
B43505A9107M2
B43505A9107M2-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 1.09 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 880 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 880 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF