B43505A5227M62
Prezentarea produsului
Număr parc: B43505A5227M62
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Foi de date: B43505A5227M62.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
320 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43505A5227M62
Număr parc B43505A5227M62 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14842 pcs Fișa cu date B43505A5227M62.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie B43505 Ripple Current @ Low Frequency 1.3A @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume B43505A5227M 62
B43505A5227M062
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 730 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 620 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 620 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF