B43504E0227M000
Prezentarea produsului
Număr parc: B43504E0227M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Foi de date: B43504E0227M000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
320 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43504E0227M000
Număr parc B43504E0227M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18239 pcs Fișa cu date B43504E0227M000.pdf
Tensiune - evaluat 420V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie B43504 Ripple Current @ Low Frequency 1.12A @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume B43504E 227M
B43504E227M
B43504E227M-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 730 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.465" (37.20mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 610 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 610 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 220µF