B43504A9187M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B43504A9187M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Foi de date: B43504A9187M000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
520 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43504A9187M000
Număr parc B43504A9187M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32910 pcs Fișa cu date B43504A9187M000.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie B43504 Ripple Current @ Low Frequency 980mA @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume B43504A9187M
B43504A9187M-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 610 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 490 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 490 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 180µF