B43456A5108M000
EPCOSEPCOS
B43456A5108M000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B43456A5108M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Foi de date: B43456A5108M000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43456A5108M000
Număr parc B43456A5108M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2988 pcs Fișa cu date B43456A5108M000.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.032" Dia (51.60mm)
Serie B43456 Ripple Current @ Low Frequency 4.8A @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Alte nume 495-4231
B43456A5108M
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.874" (22.20mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 150 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 3.177" (80.70mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 120 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 120 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C capacitanță 1000µF