B43454A9109M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B43454A9109M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Foi de date: B43454A9109M000.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 638 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 638 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
24 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43454A9109M000
Număr parc B43454A9109M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 638 pcs Fișa cu date B43454A9109M000.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.028" Dia (76.90mm)
Serie B43454 Ripple Current @ Low Frequency 19.4A @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Alte nume B43454A9109M
B43454A9109M-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.248" (31.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 19 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 8.728" (221.70mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 24 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 10000µF