B43305E2567M82
Prezentarea produsului
Număr parc: B43305E2567M82
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Foi de date: B43305E2567M82.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B43305E2567M82
Număr parc B43305E2567M82 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33240 pcs Fișa cu date B43305E2567M82.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie B43305 Ripple Current @ Low Frequency 2.13A @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Alte nume B43305E2567M 82
B43305E2567M082
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 310 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 230 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 230 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 560µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
B43305E2687M67
B43305E2687M67
Producători: EPCOS
Descriere: CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
In stoc: 25013 pcs
Descarca: B43305E2687M67.pdf
RFQ
B43305E2567M
B43305E2567M
Producători: EPCOS
Descriere: CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP