B43305A9157M62
Prezentarea produsului
Număr parc: B43305A9157M62
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Foi de date: B43305A9157M62.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B43305A9157M62
Număr parc B43305A9157M62 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33997 pcs Fișa cu date B43305A9157M62.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie B43305 Ripple Current @ Low Frequency 1.01A @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Alte nume B43305A9157M 62
B43305A9157M062
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 1.22 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 900 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 900 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 150µF