B43305A9107M87
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B43305A9107M87
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Foi de date: B43305A9107M87.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
640 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B43305A9107M87
Număr parc B43305A9107M87 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 47691 pcs Fișa cu date B43305A9107M87.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie B43305 Ripple Current @ Low Frequency 790mA @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume B43305A9107M 87
B43305A9107M087
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 1.83 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.36 Ohm @ 100Hz
descriere detaliata 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.36 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 100µF