B41895A6108M004
Prezentarea produsului
Număr parc: B41895A6108M004
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM RADIAL
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile B41895A6108M004
Număr parc B41895A6108M004 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5717 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune -
Serie B41895 Evaluări AEC-Q200
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can capacitanță 1000µF