B41895A5278M001
Prezentarea produsului
Număr parc: B41895A5278M001
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM RADIAL
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile B41895A5278M001
Număr parc B41895A5278M001 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5628 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune -
Serie B41895 Ripple Current @ High Frequency 2.97A @ 100kHz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 24 mOhms
Înălțime - așezată (Max) - ESR (rezistență în serie echivalentă) 28 mOhm @ 10kHz
descriere detaliata 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C capacitanță 2700µF