B41888D5108M000
Prezentarea produsului
Număr parc: B41888D5108M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: B41888D5108M000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B41888D5108M000
Număr parc B41888D5108M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 223359 pcs Fișa cu date B41888D5108M000.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie B41888 Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume B41888D5108M
B41888D5108M-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 39 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 41 mOhm @ 10kHz
descriere detaliata 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 41 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF