B41866C8687M002
Prezentarea produsului
Număr parc: B41866C8687M002
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM RADIAL
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile B41866C8687M002
Număr parc B41866C8687M002 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3019 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie B41866 Ripple Current @ High Frequency 1.588A @ 100kHz
Evaluări AEC-Q200 Polarizare Polar
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 89 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 279 mOhm @ 120Hz
descriere detaliata 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 279 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 125°C capacitanță 680µF