B41866C0687M000
Prezentarea produsului
Număr parc: B41866C0687M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 75V RADIAL
Foi de date: B41866C0687M000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B41866C0687M000
Număr parc B41866C0687M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 75V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 109140 pcs Fișa cu date B41866C0687M000.pdf
Tensiune - evaluat 75V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie B41866 Ripple Current @ High Frequency 1.645A @ 100kHz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume B41866C 687M
B41866C687M
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 62 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 64 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 680µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 64 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C capacitanță 680µF