B41821A9337M000
Prezentarea produsului
Număr parc: B41821A9337M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: B41821A9337M000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B41821A9337M000
Număr parc B41821A9337M000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 196553 pcs Fișa cu date B41821A9337M000.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie B41821 Ripple Current @ Low Frequency 800mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume B41821A9337M
B41821A9337M-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 500 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 500 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 330µF Aplicații General Purpose