B41821A7476M8
Prezentarea produsului
Număr parc: B41821A7476M8
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: B41821A7476M8.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B41821A7476M8
Număr parc B41821A7476M8 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4276 pcs Fișa cu date B41821A7476M8.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie B41821 Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume B41821A7476M008 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 4.9 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.9 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose