B41689K8827Q001
Prezentarea produsului
Număr parc: B41689K8827Q001
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 820UF 63V AXIAL
Foi de date: B41689K8827Q001.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B41689K8827Q001
Număr parc B41689K8827Q001 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 820UF 63V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20056 pcs Fișa cu date B41689K8827Q001.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă -10%, +30%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia x 1.535" L (18.00mm x 39.00mm)
Serie B41689 Ripple Current @ High Frequency 6.3A @ 10kHz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial, Can
Alte nume B41689K8827Q1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 26 mOhms
Înălțime - așezată (Max) - ESR (rezistență în serie echivalentă) 287 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 287 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C capacitanță 820µF