B41554E8478Q000
EPCOSEPCOS
B41554E8478Q000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B41554E8478Q000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 63V SCREW
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile B41554E8478Q000
Număr parc B41554E8478Q000 Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 4700UF 63V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3227 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă -10%, +30%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.406" Dia (35.70mm)
Serie B41554 Ripple Current @ Low Frequency 6.2A @ 100Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Alte nume 495-6370
B41554E8478Q
B41554E8478Q-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2500 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb 0.500" (12.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 20 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 31 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 31 mOhm @ 100Hz 2500 Hrs @ 125°C capacitanță 4700µF