B41252C7828M
Prezentarea produsului
Număr parc: B41252C7828M
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Foi de date: B41252C7828M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
320 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B41252C7828M
Număr parc B41252C7828M Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 72538 pcs Fișa cu date B41252C7828M.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie B41252 Ripple Current @ Low Frequency 2.95A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume B41252C7828M000 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 8200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 8200µF Aplicații General Purpose