B41043A2688M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B41043A2688M
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: B41043A2688M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B41043A2688M
Număr parc B41043A2688M Producător EPCOS
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3047 pcs Fișa cu date B41043A2688M.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie B41043 Ripple Current @ Low Frequency 1.917A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.13A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume B41043A2688M000
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 24 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 6800µF Aplicații General Purpose