B37987M5104K051
EPCOSEPCOS
B37987M5104K051 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B37987M5104K051
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Foi de date: B37987M5104K051.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B37987M5104K051
Număr parc B37987M5104K051 Producător EPCOS
Descriere CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2938 pcs Fișa cu date B37987M5104K051.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm) Serie B37987M
Evaluări AEC-Q200 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial Alte nume 495-3407-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads - Kinked
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.098" (2.50mm) Caracteristici -
descriere detaliata 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial capacitanță 0.1µF