B37979N1221J051
EPCOSEPCOS
B37979N1221J051 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B37979N1221J051
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD
Foi de date: B37979N1221J051.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B37979N1221J051
Număr parc B37979N1221J051 Producător EPCOS
Descriere CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6917 pcs Fișa cu date B37979N1221J051.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Serie B37979N
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Alte nume 495-3301-2
B37979N1221J 51
B37979N1221J51
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads - Kinked
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.217" (5.50mm) Caracteristici -
descriere detaliata 220pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial capacitanță 220pF