B37979N1181J000
EPCOSEPCOS
B37979N1181J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B37979N1181J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP CER 180PF 100V NP0 RADIAL
Foi de date: B37979N1181J000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B37979N1181J000
Număr parc B37979N1181J000 Producător EPCOS
Descriere CAP CER 180PF 100V NP0 RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6028 pcs Fișa cu date B37979N1181J000.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Serie B37979N