B37941K5103K070
EPCOSEPCOS
B37941K5103K070 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B37941K5103K070
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Foi de date: B37941K5103K070.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B37941K5103K070
Număr parc B37941K5103K070 Producător EPCOS
Descriere CAP CER 10000PF 50V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4477 pcs Fișa cu date B37941K5103K070.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.024" (0.60mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie B37941K
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume B37941K5103K 70
B37941K5103K70
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) capacitanță 10000pF