B37931K9473K060
EPCOSEPCOS
B37931K9473K060 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B37931K9473K060
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP CER 0.047UF 16V X7R 0603
Foi de date: B37931K9473K060.pdf
  • Mesaj
Specificațiile B37931K9473K060
Număr parc B37931K9473K060 Producător EPCOS
Descriere CAP CER 0.047UF 16V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3653 pcs Fișa cu date B37931K9473K060.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie B37931K
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume B37931K9473K 60
B37931K9473K60
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 0.047µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) capacitanță 0.047µF