B32912A5104M000
EPCOSEPCOS
B32912A5104M000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32912A5104M000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL
Foi de date: B32912A5104M000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32912A5104M000
Număr parc B32912A5104M000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34866 pcs Fișa cu date B32912A5104M000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC 530V
Toleranţă ±20% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Serie B32912
Evaluări X1 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 495-6685
B32912A5104M
Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.728" (18.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.1µF