B32682A0332K000
EPCOSEPCOS
B32682A0332K000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32682A0332K000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 3300PF 10% 1KVDC RADIAL
Foi de date: B32682A0332K000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32682A0332K000
Număr parc B32682A0332K000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 3300PF 10% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 85203 pcs Fișa cu date B32682A0332K000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC 400V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serie B32682
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 495-7294
B32682A 332K
B32682A0332K
B32682A0332K000-ND
B32682A332K
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 3300pF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 3300pF