B32672Z6393J289
EPCOSEPCOS
B32672Z6393J289 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32672Z6393J289
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD
Foi de date: B32672Z6393J289.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4680 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32672Z6393J289
Număr parc B32672Z6393J289 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 514989 pcs Fișa cu date B32672Z6393J289.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 310V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Serie B32672Z Evaluări -
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.039µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.039µF