B32654A4105J000
EPCOSEPCOS
B32654A4105J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32654A4105J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL
Foi de date: B32654A4105J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32654A4105J000
Număr parc B32654A4105J000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38603 pcs Fișa cu date B32654A4105J000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm) Serie B32654
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 495-75755
B32654A4105J
B32654A4105J-ND
B32654A4105J000-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.827" (21.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 1µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 1µF