B32654A0125J000
EPCOSEPCOS
B32654A0125J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32654A0125J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 1.2UF 5% 1KVDC RADIAL
Foi de date: B32654A0125J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
640 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32654A0125J000
Număr parc B32654A0125J000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 1.2UF 5% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38204 pcs Fișa cu date B32654A0125J000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm) Serie B32654
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume B32654A 125J
B32654A125J
B32654A125J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 1.083" (27.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.437" (36.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 1.2µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 1.2µF