B32653A8332J189
EPCOSEPCOS
B32653A8332J189 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32653A8332J189
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC RADIAL
Foi de date: B32653A8332J189.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32653A8332J189
Număr parc B32653A8332J189 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 3300PF 5% 2KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 159795 pcs Fișa cu date B32653A8332J189.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 2000V (2kV) Tensiunea nominală - AC 1000V (1kV)
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Serie B32653
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.591" (15.00mm) Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 3300pF Film Capacitor 1000V (1kV) 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 3300pF Aplicații DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT