B32653A0563J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32653A0563J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 0.056UF 5% 1KVDC RADIAL
Foi de date: B32653A0563J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2880 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32653A0563J000
Număr parc B32653A0563J000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 0.056UF 5% 1KVDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 231113 pcs Fișa cu date B32653A0563J000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1000V (1kV) Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Serie B32653 Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume B32653A 563J
B32653A563J
B32653A563J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.056µF Film Capacitor 250V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.056µF Aplicații DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT