B32652A1103J000
EPCOSEPCOS
B32652A1103J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32652A1103J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD
Foi de date: B32652A1103J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32652A1103J000
Număr parc B32652A1103J000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 130881 pcs Fișa cu date B32652A1103J000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1600V (1.6kV) Tensiunea nominală - AC 500V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serie B32652
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 495-1373
B32652A1103J
B32652A1103J000-ND
B32652A1103JN1
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 10000pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 10000pF