B32651A7472J000
EPCOSEPCOS
B32651A7472J000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B32651A7472J000
Producator / Marca: EPCOS
Descrierea produsului CAP FILM 4700PF 5% 1.25KVDC RAD
Foi de date: B32651A7472J000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B32651A7472J000
Număr parc B32651A7472J000 Producător EPCOS
Descriere CAP FILM 4700PF 5% 1.25KVDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 299448 pcs Fișa cu date B32651A7472J000.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 1250V (1.25kV) Tensiunea nominală - AC 450V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Serie B32651
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume B32651A7472J
B32651A7472J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 4700pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 4700pF